Hakkımızda

 

Yılmazcan Hırdavat İnşaat Malzemeleri Yapı Elemanları İnş. San. Tic. Ltd. Şti., Oktay Yılmazcan’ın 40 yıllık elinin emeği gözünün nuru Yılmazcan Ticaret’in günümüzün değişen koşullarına uyumlu yeni kurumsal yüzünü, Oktay Yılmazcan’ın gurur kaynağı oğlu Armağan Ahmet Yılmazcan genç dinamik ellerinde temsil edecekler.


Armağan Ahmet Yılmazcan, Bilkent Üniversitesi İktisat fakültesinden mezun olur olmaz, hiç zaman kaybetmeden Yılmazcan isminin daha kalıcı olması ve dış pazarlara da açılarak ülkemizin ekonomisine olumlu katkılar sağlamak için kolları sıvamıştır. Sektöründeki en köklü firmalardan biri olarak, 3.000’i aşkın müşteri portföyüne sahip olan Yılmazcan markası, dünden yarına müşteri memnuniyetini birinci öncelik olarak esas almış ve bu amaçla iş ortakları olarak gördükleri müşterileri ile karşılıklı güven ortamını oluşturmak için ürünlerinin kalite ve fiyat performansını hep en yukarıda tutmuştur.


Bununla da yetinmeyip, satış sonrasında müşterilerinin memnuniyetini engelleyecek her hangi bir olumsuzluk halinde ise daima müşterilerinin tarafında yer alıp onların menfaatlerini korumak adına satışını yaptığı ürünlerin arkasında durmayı bilmiş ve bu yolda ilerlemeye de devam edecektir.


Başkentimiz Ankara’da Birlik mahallesindeki satış ofisimiz ve Ostim’de yer alan lojistik merkezimizden iç ve dış pazarlara yapı elemanlarının pazarlaması ve dağıtımını gerçekleştiriyoruz.


Ürünlerimiz arasında yapı profilleri özel bir yere sahiptir. İki günü birbirine eşit olan hüsrandadır öğretisini hayat felsefesi yapmış olan Yılmazcan markasının, müteahhit ve inşaat firmaları öncelikli olmak üzere hırdavat, hafriyat, inşaat malzemesi satışı yapan firmalar ile ısı yalıtım ve mantolama projeleri yapan şirketlerin yapı elemanları ihtiyaçlarını karşılarken, her geçen gün ürün portföyünü artırmakta, iç ve dış pazarlarda yeni iş ortakları edinerek sağlam adımlarla büyümeye devam etmektedir.